Castillo de Canena Harissa 250 ml

Perfektní štiplavá kombinace & kajenské papriky, česneku, koriandru a kmínu. Perfektní přírodně macerovaný doplněk na každou grilovačku odkazuje na kuchyni severní afriky jako "Harissa".

Skladem (>6 ks)
550 Kč / ks 458,33 Kč bez DPH 2 200 Kč / 1 l
Kategorie: Olivové oleje
Objem: 250 ml
Odroda: arbequina
Popis: extra panenský olivový olej výberovej kategórie, získaný priamo z olív a výlučne mechanickými spôsobmi, koriander, cesnak, kajenská paprika, rasca
Pôvod: Španielsko
Región: Andalúzia
Zber: jeseň/zima 2023/24
8 let na trhu
8 let na trhu
přinášíme Vám kvalitní olivové oleje od roku 2016
Čerstvý olivový olej
Čerstvý olivový olej
přímo z farem, plněný do lahví až při naší objednávce
Garance kvality a původu
Garance kvality a původu
máme analýzy a certifikáty, ale hlavně osobní zkušenost s výrobci
Ocenení
Ocenení
sledujeme skutečně odborné soutěže a světový žebříček

Toto je opět svět smyslných chuťových dobrodružství, kde se kultura a tradice setkávají s inovací a výjimečností. takový je i olivový olej "Castillo de Canena Harissa" - elegance a rafinovanost, zhmotněné ve formě lahodného pokladu. Toto jsou oleje od Castillo de Canena 21. století.

Tento olej je dokonalým spojením extra panenského oleje odrůdy arbequina z časné sklizně a pikantní vůně omáčky "harissa". Příběh této omáčky sahá hluboko do kořenů severoafrické kuchyně, kde se stala nepostradatelnou součástí každého vyváženého jídla. Farma Castillo de Canena, oddaná preciznímu řemeslu a vášni pro kulinářskou excelenci, přináší tuto tradiční chuťovou skvostnost do srdce vašeho jídelního stolu.

Při každém doušku tohoto oleje cítíte harmonii mezi jemnými ovocnými tóny Arbequina oleje a smyslnou kořeněnou pikantností harisské omáčky. Je to skutečný tanec chutná na vašem jazyce, kde každý kousíček tohoto oleje odhaluje nové dimenze jeho bohatého charakteru.

Nejde jen o olej, je to umělecký zážitek, vytvořený s nejvyšší péčí a vášní pro kulinářskou dokonalost. Olej "Castillo de Canena s Harissou" je víc než jen produkt, je to příběh, který povzbuzuje smysly a spočívá v srdci vašich nejoblíbenějších kuchařských kreací.

Vůně - paprikově česnekové aromy nám dávají informaci o tom, že tento olej je intenzivní a že perfektně kulinářský doplní naše jídlo

Chuť - jemně štiplavá chuť po kajenské paprice je intenzivní, avšak nemá dlouhý dozvuk. Ideální kombinace tónů kmínu a koriandru přinášejí Maroko, Tunis nebo Egypt a otevírají nové možnosti, hlavně na grilování.

Jak si ho vychutnat? Perfektní olej na grilování - žebírka, křidélka nebo burgery. Rovněž hummus, tatarák nebo dresink na majonézu.
Tento olej se perfektně hodí i do krémových polévek jako dýňová, česnekový krém a podobné.

Zpět do obchodu